Podstrona: JM Rektor PRz gościem „W centrum Politechniki Rzeszowskiej” [AUDIO] / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

[AUDIO] JM Rektor PRz gościem „W centrum Politechniki Rzeszowskiej”

2016-10-03 , red.  Artur Polakiewicz
kategoria: Kultura
[AUDIO] JM Rektor PRz gościem „W centrum Politechniki Rzeszowskiej”

W czwartek 29 września br. prof. dr hab. inż. Tadeusz Markowski – rektor Politechniki Rzeszowskiej był gościem audycji „W centrum Politechniki Rzeszowskiej” emitowanej w Akademickim Radiu Centrum Politechniki Rzeszowskiej.

Podczas 30-minutowej rozmowy rektor mówił m.in. o konieczności dostosowania oferty kształcenia do potrzeb rynku, poprawie warunków lokalowych, współpracy z biznesem i międzyuczelnianej, parametrach kadrowych, renomie uczelni oraz planach na przyszłość. Podczas audycji rektor odpowiadał również na pytania internautów.

źródło: youtube.com/ radiocentrum89fm

KH