Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 20

29 Maj

Inżynieria ryzyk w sektorze kosmicznym

Tematem przewodnim tegorocznej edycji konferencji była dyskusja na temat zarządzania ryzykiem, które niesie za sobą nieprzewidywalne wydarzenia geopolityczne oraz społeczne.
25 Maj

Powołanie Politechnicznej Sieci Obronności i Bezpieczeństwa

W ramach Politechnicznej Sieci Obronności i Bezpieczeństwa planowane są wspólne działania służące realizacji badań naukowych dla obronności i bezpieczeństwa Rzeczypospolitej Polskiej.

25 Maj

Zaproszenie na Rzeszowski Piknik Nauki i Techniki – MOC Odkrywców

Ta edukacyjna przygoda popularyzująca naukę i technikę przeznaczona dla małych i dużych odkrywców odbędzie się w sobotę 3 czerwca br. na terenie Politechniki Rzeszowskiej.
24 Maj

Otwarcie AssecoLab

AssecoLab w nowoczesnej odsłonie będzie służyć studentom do zajęć w ramach prowadzonych kierunków studiów, ale także jako miejsce spotkań kół naukowych.

24 Maj

Politechniczny piątek

„Politechniczny piątek” został zorganizowany w ramach wydarzeń towarzyszących Piknikowi Nauki „Eksploracje”.
22 Maj

VI Podkarpackie Seminarium Spawalnicze 2023

Tematyka seminarium obejmowała zagadnienia dotyczące automatyzacji i robotyzacji procesów spawalniczych.

17 Maj

Aerospace&Defence Meetings Central Europe – Rzeszów

Motywem przewodnim wydarzenia były łańcuchy dostaw, które w ostatnim czasie były narażone na liczne problemy.
15 Maj

Tak się bawi Politechnika!

Politechnika Rzeszowska przez dwa dni była gospodarzem największego festiwalu kultury studenckiej – 28. Juwenaliów Rzeszowskich.

Archiwum wiadomości