Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 9

24 Paź

Pomoc materialna dla studentów

Składanie wniosków o świadczenia możliwe również w piątek (25 X) oraz sobotę (26 X).
24 Paź

Młodzieżowy Sejmik Województwa Podkarpackiego

Młodzieżowy Sejmik Województwa Podkarpackiego będzie reprezentować sprawy młodego pokolenia oraz zwiększać świadomości wśród młodzieży na temat istoty procesów demokratycznych i obywatelskich.

23 Paź

[FOTO] Otrzęsiny 2019

17 października odbyły się otrzęsiny - impreza dla studentów pierwszego roku, zorganizowana przez Samorząd Studencki.
18 Paź

Trwa nabór do Chóru Akademickiego Politechniki Rzeszowskiej

Chór Akademicki Politechniki Rzeszowskiej po raz kolejny ogłasza nabór dla osób, które chcą rozwijać swój talent muzyczny.

04 Paź

Immatrykulacja studentów I roku Wydziału Zarządzania

W poniedziałek 30 września 2019 r. odbyła się immatrykulacja studentów I roku Wydziału Zarządzania.
04 Paź

Nabór wniosków o stypendium Marszałka Województwa Podkarpackiego

Wnioski na rok akademicki 2019/2020 można składać do 18 października. Stypendium wynosi min. 2 tys. zł i jest wypłacane jednorazowo.

01 Paź

Immatrykulacja na Wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa

30 września na Wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa uroczyście przyjęto nowych studentów na I rok studiów.
19 Wrz

Studenckie Warsztaty Urbanistyczne Kraków/Rzeszów 2019

Celem warsztatów, które odbędą się w dniach 24 - 27 września w Krakowie, będzie wskazanie ciekawych rozwiązań przestrzennych, kształtujących przyjazne i funkcjonalne środowisko miejskie.

Archiwum wiadomości