Podstrona: II Mikołajkowy Turniej na Wydziale Mechaniczno-Technologicznym / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

II Mikołajkowy Turniej na Wydziale Mechaniczno-Technologicznym

2017-12-19
II Mikołajkowy Turniej na Wydziale Mechaniczno-Technologicznym

18 grudnia w Stalowej Woli odbył się II Mikołajkowy Turniej Czwórek Mieszanych w Piłkę Siatkową o Puchar JM Rektora Politechniki Rzeszowskiej.

- Podobnie jak w roku ubiegłym zawody cieszyły się sporym zainteresowaniem ze strony studentów. W zawodach wzięli udział studenci Politechniki Rzeszowskiej reprezentujący wszystkie roczniki i kierunki Wydziału Mechaniczno-Technologicznego oraz studenci Wydziału Matematyki i Fizyki Stosowanej - mówi Elżbieta Pamuła wykładowca z Centrum Fizjoterapii i Sportu Politechniki Rzeszowskiej.

W turnieju wzięło udział 9 drużyn podzielonych na dwie grupy. Mecze odbywały się systemem „każdy z każdym”. Dwie najlepsze drużyny z każdej grupy walczyły w kolejnych meczach o miejsca na podium.

- Wszystkie spotkania turnieju były ciekawe i stały na wysokim poziomie - relacjonuje Elżbieta Pamuła. Bardzo zacięte i emocjonujące mecze półfinałowe wyłoniły finalistów turnieju w którym spotkały się drużyny „Medyczni i Przyjaciele” oraz „Janusze”. - Mecz finałowy dostarczył wrażeń oraz emocji i po zaciętej grze zakończył się wynikiem 2:1 - dodaje wykładowca CFiS PRz.

Końcowa klasyfikacja przedstawia się następująco:
1. Medyczni i Przyjaciele - WMiFS Rzeszów: Barbara Wójtowicz, Wojciech Zygmunt, Arkadiusz Świder, Sebastian Walicki.
2. Janusze - WBMiL Stalowa Wola: Agata Seryłło, Łukasz Socha, Karol Sołek, Sebastian Basak, Bartłomiej Pawleniak.
3. Dżentelmeni - WBMiL Stalowa Wola: Agnieszka Kowalczyk, Adrian Rurak, Marcin Ryba, Dominik Myćka, Łukasz  Góra.

Nagrody zwycięzcom turnieju wręczył dr hab. inż. Aleksander Mazurkow, prof. PRz, dziekan Wydziału Mechaniczno-Technologicznego Politechniki Rzeszowskiej. Gratulujemy.