Podstrona: Już wkrótce odbędzie się Nocne Spotkanie z Reklamą / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Już wkrótce odbędzie się Nocne Spotkanie z Reklamą

2020-12-04 , red.  Marta Jagiełowicz
Już wkrótce odbędzie się Nocne Spotkanie z Reklamą

Studenckie Koło Naukowe Komunikacji Marketingowej „Brief” już po raz 20. organizuje ADventure - Nocne Spotkanie z Reklamą. To jedno z najbardziej widowiskowych wydarzeń odbędzie się 8 grudnia br. o godz. 20.00.

ADventure to pokaz najlepszych reklam z całego świata podzielonych na kilka kategorii tematycznych. Każdego roku wydarzenie to gromadzi liczne grono fanów. W tym roku ze względu na sytuację epidemiczną odbędzie się ono w formie zdalnej. Transmisję z tego wydarzenia będzie można śledzić w serwisie internetowym YouTube.

Studenci zrzeszeni w Studenckim Kole Naukowym Komunikacji Marketingowej „Brief” na Wydziale Zarządzania przez cały rok przygotowywali to niezwykłe wydarzenie, aby móc po raz kolejny wprowadzić uczestników w fantastyczny świat reklamy. Dokonali selekcji reklam z całego świata i wybrali najciekawsze, najzabawniejsze i najbardziej wzruszające ich realizacje, które zostaną zaprezentowane podczas wydarzenia. Przygotowany film będzie się składał z kilkudziesięciu skategoryzowanych spotów reklamowych, podzielonych na bloki tematyczne, poprzedzone krótkimi, wprowadzającymi do tematu prelekcjami członków koła. Z pewnością nie zabraknie emocji i wzruszeń, dlatego serdecznie zapraszamy do oglądania transmisji.

Tradycyjnie w ramach wydarzenia odbędą się również konkursy, których tematy zostaną wkrótce ogłoszone przez organizatorów. Szczegółowe informacje na temat Nocnego Spotkania z Reklamą można znaleźć pod adresem: https://www.facebook.com/events/1852289004918354.