Podstrona: [VIDEO] Freestival Street Games – pierwsze miejsce dla studenta logistyki PRz / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

[VIDEO] Freestival Street Games – pierwsze miejsce dla studenta logistyki PRz

2017-07-12 , red.  Artur Polakiewicz
[VIDEO] Freestival Street Games – pierwsze miejsce dla studenta logistyki PRz

W Grodzisku Mazowieckim od 7 do 9 lipca br. trwał Freestival Street Games – największe wydarzenie sportów freestyle football i panna w Polsce oraz jedna z największych takich imprez na świecie. Freestival Street Games jest kontynuacją Freestivalu. Zawodnicy zmierzyli się w konkurencjach: freestyle battle, panna battle, street football 3 vs 3, iron man, sick three. Turniej miał rangę zawodów międzynarodowych, a kategorie panna battle i street football 3 vs 3 były rozgrywkami mistrzostw świata. W turnieju wzięło udział ponad 100 freestylowców.

Konrad Dybaś, student kierunku logistyka na Politechnice Rzeszowskiej, zajął pierwsze miejsce w kategorii sick three. Jak sam przyznaje, nie było to łatwe – przeciwnicy mieli bardzo duże doświadczenie w startach, przeszkodą była też kontuzja.

Konrad Dybaś

Wielkie gratulacje!