Podstrona: Zapraszamy na koncert wiosenny „POŁONIN" / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Zapraszamy na koncert wiosenny „POŁONIN"

2019-04-02
kategoria: Kultura
Zapraszamy na koncert wiosenny „POŁONIN

Studencki Zespół Pieśni i Tańca Politechniki Rzeszowskiej „POŁONINY" serdecznie zaprasza na koncert wiosenny, który odbędzie się 7 kwietnia 2019 r. o godz. 17:00 w auli V-1 Politechniki Rzeszowskiej przy ul. Powstańców Warszawy 12.

Koncert rozpoczyna obchody jubileuszu  50-lecia SZPiT PRz „POŁONINY". Wydarzenie jest dedykowane pracownikom i studentom naszej Uczelni oraz wszystkim sympatykom Zespołu.

Podczas koncertu będzie można zobaczyć najpiękniejsze polskie tańce narodowe i ludowe.

Wstęp na koncert jest bezpłatny.

Rezerwacja kart wstępu na koncert pod numerem  tel. 17 865 15 99.

„POŁONINY” to reprezentacyjny zespół artystyczny Politechniki Rzeszowskiej, który powstał w listopadzie 1969 r. W swoim repertuarze prezentuje głownie folklor rzeszowski. W skład liczącego ponad 100 osób zespołu wchodzą 4 grupy taneczne, grupa wokalna oraz kapela, a jego trzon stanowią studenci Politechniki Rzeszowskiej. Do chwili obecnej SZPiT dał ponad 2 tys. koncertów w kraju i za granicą.