Podstrona: Zapraszamy na Turniej Piłki Nożnej Plażowej / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Zapraszamy na Turniej Piłki Nożnej Plażowej

2017-07-03 , red.  Artur Polakiewicz
kategoria: Wydarzenia, Sport
Zapraszamy na Turniej Piłki Nożnej Plażowej

7 lipca br. o godz. 16.00 odbędzie się organizowany przez Klub Uczelniany AZS PRz Turniej Piłki Nożnej Plażowej o Puchar JM Rektora Politechniki Rzeszowskiej prof. dr. hab. inż. Tadeusza Markowskiego.

Rywalizacja rekreacyjno-sportowa ma na celu propagowanie zdrowego stylu życia oraz integrację środowiska akademickiego, firm, instytucji, organizacji oraz mediów na co dzień wspierających naszą działalność statutową.

Udział potwierdzili przedstawiciele: Urzędu Miasta Rzeszowa, Urzędu Statystycznego w Rzeszowie, firmy FIBRAIN, G2A, Mediów Podkarpackich, Samorządu Studenckiego PRz, Radia Centrum, a ponadto kadra Politechniki Rzeszowskiej i kadra WSIiZ w Rzeszowie.

Zapraszamy do kibicowania, szczegółowe informacje można znaleźć na funpage'u AZS-u.

Grzegorz Sowa

turniej_pilki_siatkowej.jpg