Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 22

21 Cze

Konkursy o Nagrodę Prezesa NBP na prace naukowe

Narodowy Bank Polski zaprasza do udziału w konkursach na najlepszą pracę magisterską oraz doktorską i habilitacyjną z zakresu nauk ekonomicznych.
19 Cze

Studenci otrzymali Nagrody Rektora

78 studentów naszej uczelni otrzymało Nagrody Rektora Politechniki Rzeszowskiej. Doceniono ich zaangażowanie w życie uczelni podczas mijającego roku akademickiego 2017/2018.

14 Cze

Jaromir Poprawa na podium Pucharu Polski Freestyle Football

Jaromir Poprawa, student mechaniki i budowy maszyn zdobył II miejsce w Pucharze Polski Freestyle Football w Skawinie. Politechnikę Rzeszowską reprezentował również Konrad Dybaś, student logistyki.
12 Cze

Diamenty Politechniki Rzeszowskiej rozdane

Samorząd Studencki Politechniki Rzeszowskiej już po raz drugi uhonorował zasłużone osoby i instytucje, które wyróżniły się pomocą oraz zaangażowaniem na rzecz całej społeczności akademickiej.

11 Cze

Zaproszenie do udziału w konferencji „Finansowanie Start-upów"

13 czerwca od godziny 10:30 w budynku S na Politechnice Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza odbędzie się konferencja pt. „Finansowanie Start-up'u".
10 Cze

[FOTO] 9. Dzień Odkrywców - Interaktywny Piknik Wiedzy

Swoje osiągnięcia zaprezentowało 320 wystawców, w tym 20 kół naukowych Politechniki Rzeszowskiej. Gościem specjalnym wydarzenia był Wiktor Niedzicki, popularyzator nauki, dziennikarz.

08 Cze

Studentka Politechniki Rzeszowskiej mistrzynią Portugalii w szachach

Angelika Władyka, studentka matematyki Politechniki Rzeszowskiej została Akademicką Mistrzynią Portugalii w turnieju szachowym, zdobywając dwa medale.
05 Cze

Next Level - letni staż w G2A.COM

Przygotowano 6 miejsc stażowych na poszczególnych stanowiskach do zespołów: Partnerships, Web Analytics, Paid Media oraz UX Research.

Archiwum wiadomości