Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 23

04 Cze

Studenci PRz zwyciężyli w Konkursie Mostów Stalowych

Studenckie Koło Naukowe Mostowców z Politechniki Rzeszowskiej zwyciężyło w 7. edycji Konkursu Mostów Stalowych zorganizowanym przez Politechnikę Wrocławską.
30 Maj

Nasi studenci w finale konkursu Student Aerospace Challenge 2017-18

Piotr Skoczylas i Mateusz Juszczyk, studenci lotnictwa i kosmonautyki Politechniki Rzeszowskiej, jako jedyni z Polski znaleźli się w finale prestiżowego międzynarodowego konkursu w Paryżu.

30 Maj

Stowarzyszenie s.k. ESN Politechnika Rzeszowska nagrodzone

Stowarzyszenie s.k. ESN Politechnika Rzeszowska otrzymało I miejsce w kategorii najlepszy zjazd „UPGRADE Rzeszów 2018” oraz III miejsce w kategorii działania PR w sieci.
29 Maj

„Tech Kids” w SAMSUNG Inkubator

"Tech Kids" w Samsung Inkubator zgromadził 150 dzieci z trzech rzeszowskich szkół podstawowych. Uczniowie poznawali z bliska świat nauki i techniki.

28 Maj

II Turniej Piłki Nożnej o Puchar prezydenta miasta Stalowej Woli

Rozgrywki zorganizował Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli oraz Centrum Fizjoterapii i Sportu.
28 Maj

Rekordowa kwota zebrana na A[u]kcji Trzy Serca!

Ponad 22 tysiące złotych zebrano podczas IV edycji A[u]kcji Trzy Serca organizowanej przez Studenckie Koło Naukowe Komunikacji Marketingowej Brief. Rekordowa kwota trafi do małego Olusia.

20 Maj

V edycja Międzynarodowych Zawodów Robotów ROBO~motion

W zawodach wzięło udział około 70 zawodników oraz 100 robotów rywalizujących w 12 różnych konkurencjach.
17 Maj

Koncert „Kapele Serc" z udziałem Chóru Akademickiego PRz

Zaprezentowano repertuar klasyki muzyki rozrywkowej, autorstwa światowych kompozytorów takich jak: Henri Mancini, Leonard Cohen, Paul McCartney. Wraz z chórem PRz wystąpił skrzypek Kamil Niemiec.

Archiwum wiadomości