Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 17

22 Paź

[FOTO] Promocja magisterska na Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej

21 października br. na Wydziale Zarządzania PRz odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów ukończenia studiów II stopnia.
22 Paź

Studenci Politechniki Rzeszowskiej najlepsi w konkursie mediacyjnym

KN Studentów Bezpieczeństwa Wewnętrznego „Enigma” zdobyło pierwsze miejsce w I Konkursie Mediacyjnym dla studentów uczelni wyższych w okręgu, zorganizowanym przez Prezesa Sądu Okręgowego w Rzeszowie.

19 Paź

Red Bull Politechnika Rzeszowska na Oriencie

Gra terenowa dla studentów I roku odbędzie się 24 października. Zapisy trwają. Celem jest poznanie kampusu Politechniki Rzeszowskiej. Nagroda dla najlepiej zorientowanej ekipy to 1000 zł!
18 Paź

[FOTO] Otrzęsiny studentów Politechniki Rzeszowskiej

Samorząd Studencki Politechniki Rzeszowskiej, jak co roku, zorganizował Otrzęsiny dla studentów pierwszego roku naszej uczelni. Tegoroczna zabawa odbyła się w klubie Bajka Disco Club w Rzeszowie.

18 Paź

EUROAVIA Rzeszów na Targach Lotnictwa Lekkiego w Kielcach

Wydarzenie zgromadziło ponad 50 wystawców z Polski, Niemiec i Włoch. Nasi studenci zaprezentowali model samolotu udźwigowego, z którym zdobyli III miejsce na zawodach SAE Aero Design na Florydzie.
17 Paź

Tydzień wykładów specjalistów z MTU

W Politechnice Rzeszowskiej trwa „HiTech Week” - cykl tygodniowych wykładów prowadzonych przez czołowych specjalistów – przedstawicieli firmy MTU Aero Engines.

16 Paź

Weź udział w Konkursie o Nagrodę Pratt & Whitney im. Zbigniewa Grabowskiego

Politechnika Rzeszowska, Uniwersytet Rzeszowski oraz Pratt & Whitney Rzeszów S.A. ogłaszają nabór wniosków w kolejnej edycji Konkursu o Nagrodę Pratt & Whitney imienia Zbigniewa Grabowskiego
15 Paź

"POŁONINY" czekają na CIEBIE!

Nabór do Studenckiego Zespołu Pieśni i Tańca "POŁONINY" odbędzie się 16 października o 19:30 na małej sali gimnastycznej Politechniki Rzeszowskiej, na przeciw dawnego klubu "PLUS".

Archiwum wiadomości