Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 21

13 Cze

Wręczenie nagród laureatom XI Konkursu Wiedzy Finansowo-Bankowej

Celem konkursu jest umożliwienie uczestnikom poszerzenia posiadanej wiedzy oraz lepszego zrozumienia zjawisk występujących na rynkach finansowych.
12 Cze

Rzeszów University of Technology Students Awards

Podczas uroczystości wręczono stypendia ministra edukacji i nauki, dyplomy, nagrody i medale "Primus Inter Pares", stypendium i wyróżnienia Pratt & Whitney Rzeszów S.A. oraz nagrody rektora.

09 Cze

Dzięki studiom na Politechnice Rzeszowskiej zamienisz pasję w wymarzoną pracę

Politechnika Rzeszowska oferuje ponad 30 atrakcyjnych kierunków studiów, w tym siedem nowych, a także kierunki prowadzone w języku angielskim.
09 Cze

Porozumienie o współpracy polskich uczelni technicznych

Partnerzy porozumienia deklarują wolę współpracy w zakresie związanym z zarządzaniem projektami.

07 Cze

Wysokie miejsce Politechniki Rzeszowskiej w THE Impact Rankings 2023

W najnowszej edycji Times Higher Education Impact Rankings 2023 Politechnika Rzeszowska została sklasyfikowana w rankingu ogólnym oraz w ośmiu indywidualnych Celach Zrównoważonego Rozwoju.

Zmarł dr inż. Jan Zacharzewski

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci dr. inż. Jana Zacharzewskiego

XIII Konferencja Lean Learning Academy

Na Politechnice Rzeszowskiej odbyła się XIII Międzynarodowa Konferencja LLA pt. „Aktualne wyzwania przemysłu i dostępne rozwiązania technologiczne”.

Niech MOC będzie z Wami!

Interaktywne pokazy i warsztaty z fizyki, chemii, robotyki i awioniki można było zobaczyć podczas Mocy Odkrywców – Rzeszowskiego Pikniku Nauki i Techniki, który odbył się na Politechnice Rzeszowskiej.

Archiwum wiadomości