Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 24

13 Kwi

Spotkanie Zespołu ds. Równości Płci

Podczas obrad dyskutowano na temat obowiązków uczelni wynikających z wprowadzenia Planu Równości Płci.
12 Kwi

PoliTALKS – zaproszenie na trzecią edycję konkursu z wystąpień publicznych

Centrum Języków Obcych zaprasza wszystkich studentów Politechniki Rzeszowskiej do wzięcia udziału w trzeciej edycji PoliTALKS – konkursu z wystąpień publicznych.

12 Kwi

Zmarł prof. dr hab. inż. arch. Zbigniew Zuziak

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci prof. dr. hab. inż. arch. Zbigniewa Zuziaka.
06 Kwi

Politechnika Rzeszowska w rankingu Webometrics

Politechnika Rzeszowska zajęła 14. miejsce w Polsce w najnowszym rankingu Web of Universities (Webometrics), który prezentuje najbardziej widoczne uczelnie w Internecie.

04 Kwi

Politechnika Rzeszowska zaprasza na Dni Otwarte

Wydarzenie skierowane jest przede wszystkim do uczniów szkół ponadpodstawowych, którzy stoją przed wyborem odpowiedniej dla siebie uczelni wyższej.
04 Kwi

Zdalne kursy z zakresu najnowszych technologii – zaproszenie

Wydział Zarządzania prowadzi rekrutację rekrutacja na kursy zdalne poszerzające wiedzę i umiejętności z zakresu najnowszych technologii.

30 Mar

Studenci pilotażu zwycięzcami II edycji konkursu PLL LOT na najlepszą pracę...

Laureaci otrzymali nagrody pieniężne oraz bilety lotnicze, odbędą też trzymiesięczne płatne staże pod skrzydłami LOT-u.
28 Mar

28. edycja Rzeszowskich Juwenaliów – zaproszenie

Rzeszowskie Juwenalia to największy festiwal kultury studenckiej na Podkarpaciu. 28. edycja tego wydarzenia będzie się odbywać od kwietnia do 14 maja.

Archiwum wiadomości